Je možné robiť plastiku brucha a pŕs naraz?

Zodpovedané
18. mar 2019

Dobrý deň,

žijem v zahraničí a chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Mám diastázu na 5 prstov, herniu a chcem plastiku brucha. Chcela by som si dať zväčšiť prsia anatomickými implantátmi.

Je možné robiť tieto operácie naraz?

Ako dlho sa budem musieť zdržiavať na Slovensku?

Ďakujem

Dobrý deň,

túto kombináciu zákrokov ja nerobím z dôvodov dlhej anestézie, veľkého rozsahu operovaných tkanív, výraznejšej bolestivosti a obmedzenému pohybu po operácii.

Sú samozrejme výnimky podľa Vášho vstupného stavu a očakávaní.

V prípade nekomplikovaného priebehu by stačil pobyt cca 2-3 týždne v dostupnej vzdialenosti od zariadenia/ Slovensko/.