Je možné rok po augmentácii vymeniť implantát?

Zodpovedané
19. mar 2019

Dobrý deň,

bola som pred rokom na augmentácii a nie som spokojná s výsledkom. Mám anatomy 395 VP a prsia mám akurát veľké - 75E( zo 75B) a padnuté kvôli zlej elasticite kože. Boli mi robené aj prsia.

Dalo by sa po roku vymeniť implantát za gule a ísť o číslo alebo dva menšie (chcela by som mať pekné 75C)?

Ďakujem

Dobrý deň,

v podstate sa dá operovať každý stav. Pri konzultácii sa ale preberú všetky možnosti a hlavne pomer riziko😛benefit. Či, a aká metóda je najvhodnejšia, aby boli "pekné" 🙂

Pri výmene z "anatomického" na "okrúhly" implantát jee často potrebná aj úprava prsníka - modelácia.

Všetko záleží aj od toho aký máte stav kože a prsnej žľazy a polohy implantátov teraz.