Je možné u Vás na klinike pri labioplastike pichnúť kyselinu hyalurónovu do intímnych častí?

Zodpovedané
21. mar 2023

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať ohľadom omladenia intímnych partií kyselinou hyalurónovou.

Je možné u Vás na klinike pri labioplastike zároveň aj pichnúť kyselinu hyalurónovu do veľkých pyskov a dodať im objem?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

pri labioplastike dochádza ku výraznému opuchu tkanív v intímnej oblasti a takýto stav nie je vhodné na aplikáciu kyseliny hyalurónovej. Odporúčam to až s odstupom 3 mesiacov.
Aplikáciu nemusí vykonať len plastický chirurg, ktorý operoval labioplastiku.

Neodporúčam aplikáciu absolvovať pred operáciou labioplastika kvôli zmenám na tkanive a výraznejšiemu opuchu po operácii.

Do intímnych partií sa aplikuje aj vlastný tuk, ktorý považujem za naturálnejšiu metódu ako kyselinu hyaluronovú, aj napriek možnosti vstrebania sa preneseného tuku, keďže kyselina sa vstrebe tiež.