Je možné v rámci jednej operácie absolvovať facelift, korekciu horných viečok a liposukciu podbradku?

Zodpovedané
30. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť o kombinácii operácie.

Je možné v rámci jednej operácie absolvovať facelift, korekciu horných viečok a liposukciu podbradku?

Ďakujem

Dobrý deň,

táto kombinácia sa vykonáva, avšak v celkovej anestézii. Niektoré z uvedených zákrokov sa samostatne dajú vykonať aj v lokálnej anestézii.

V kombinácii je to ale výkon dlhý cca 3 hodiny a to je pre lokálnu anestéziu dlhý čas.

Váš zdravotný stav musí tiež dovoľovať uskutočniť operáciu v celkovej anestézii.