Je možné vložiť implantát pod sval vo väčšej šírke ako je šírka samotného prsného svalu?

Zodpovedané
9. nov 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Som veľmi štíhla, moje miery sú 67 cm pod prsiami a 73 cm cez prsia. Vážim 48 kg, meriam 168 cm.

Je možné vložiť implantát pod sval vo väčšej šírke ako je šírka samotného prsného svalu?

Mojím snom je mať pekné prsia C. V minulosti mi lekár odporučil max 290 ml VP anatóm, lebo vraj môj sval má šírku 10,5 a 11 cm. Bohužiaľ mi však oznámil, že to budú maximálne B.

Je možné vložiť mi 365 g nagor VP?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň.

Iste ste už videli vulgárne veľké implantáty. Tie vždy výrazne presahujú rozmery bázy prsníka a dali sa vložiť.

Čiže v tom problém nie je.

Estetika prsníka je zložitejšia ako len "šírka prsného svalu".

Zhodnocujeme harmóniu celého tela, vstupný tvar a veľkosť prsníkov. Predstavu a očakávania ženy.

Všetko spmenuté je obsahom osobnej konzultácie. Absolvujte ich viacero u rôznych chirurgov. Úprimne prekonzultujte všetky aspekty a rozhodnite sa s rozvahou a s odstupom času.

Každý operačný zákrok má riziká, ale benefity operácie musia tieto riziká presahovať.