Je možné vrátiť vnútorný pysk do pôvodného stavu?

Zodpovedané
9. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pri pôrode sa mi natrhol vnútorný pysk. V pôrodnici sa vyjadrili, že to môžem riešiť na estetickej chirugii.

Je možné dať vnútorný pysk do pôvodného stavu?

S manželom plánujeme ešte ďalšie dieťa. Je vhodné ísť na operáciu až po všetkých plánovaných pôrodoch?

Ďakujem

Dobrý deň.

Z praktického hľadiska aj finančného, by dávalo najväčší zmysel absolovať operačný zákrok až po posledom pôrode. Operácia má za cieľ estetickú úpravu a dá sa korigovať relatívne stále.