Je možné zväčšiť objem v lícnej časti tváre?

Zodpovedané
19. mar 2019

Dobrý večer,

chcela by som sa poradiť ohľadom možnosti pridania trochu na objeme v oblasti líc. Dlhší čas už nemám stoličky a kosť, kde boli stoličky sa zúžila. Mám prepadnuté líca. Som vysoká 170 cm a vážim 50 kg. Čiže nemám moc tukových zásob. Momentálne si nemôžem dovoliť zubné implantáty, aby som si spravila mostík.

Je možné zväčšiť objem v lícnej časti tváre?

Ďakujem

Dobrý deň,

riešenie výplňovými materiálmi je často finančne náročnejšie ako riešenie u stomatológa. Okrem toho objemová výplň nie je permanentná - stála.

Určite by som s tým neexperimentoval na Vašom mieste.