Je možné zväčšiť prsia a dosiahnuť dobrý výsledok, keď mi bradavky smerujú do strán?

Zodpovedané
18. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som si dať zväčšiť prsia. Viem, že implantáty majú najvyšší bod v strede a moje bradavky smeruju do strán. Nechcem mať prsia až niekde pod pazuchami.

Chcem anatomy a prirodzené (nie velke implantaty). Chcem, aby nebola príliš veľká medzera, ale nemusia byť ani veľmi pri sebe. Nechcem, aby celkovo prsia smerovali príliš resp. ovela výraznejšie do strán ako pred zväčšením.

Je to s mojím typom pŕs možné?

Ak áno, tak s akým typom implantátu a uloženia (pod sval/žľazu)?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vaše foto nebudú v odpovedi zahrnuté kvôli obmedzeniam webovej domény.

Upravím Vaše tvrdenie, že implantáty majú najvyššie miesto v strede. Vy ste to mysleli správne, ak ste hovorili o horizontálnom rozmere, pretože dnes vyrábané implantáty všetkých značiek majú najvyšší bod v strede.

Čo sa týka vertikálneho rozmeru tak okrúhle implantáty "v stoji" majú najvyšší bod mierne pod stredom ( čím menej viskózny gél a elastickejší obal tým nižšie sa najvyšší bod premieta - ovplyvňuje to aj samotná veľkosť implantátu ).

Iná situácia je pri anatomickom implantáte. Najvyšší bod vo vertikálnom rozmere "v stoji" sa nachádza omnoho nižšie, čo s obľubou využívame u ochabnutých prsníkov.

Voľba optimálneho implantátu závisí od vašich očakávaní, od stavby tela, prsníkov a zohľadnia sa vlastnosti implantátu konkrétnej značky a skúseností chirurga. Stav vieme upraviť aj konkrétnou operačnou technikou.

Poloha dvorcov vo Vašm prípade j naozaj viac na stranách. Posun polohy dvorcov sa dá uskutočniť modeláciou- rezom okolo dvorcov ale nemyslím si, že terajší stav je potrebné iešiť rezom okolo dvorca. Podľa môjho názoru s prístupu z inframammárnej ryhy, by sa stav dal výrazne zlepšiť.

Odporúčam navštíviť viacero chirurgov osobne a vypočuť si viacero názorov na riešenie.

Konkrétnu veľkosť a uloženie Vám nepoviem, pretože by to bolo z mojej strany neprofesionálne.

Okrem toho s myslím, že iný chirurg, ak by navrhol iný prístup, uloženie a rozmer/značku/veľkosť implantátov, tak jeho rozhodnutie, by tiež bolo správne tak ako moje.

Dôležité bude to, kto sa viac priblížil porozumeniu Vašich očakávaní a premietne to do Vašej spokojnosti aj po operácii.

Estetika nie je matematika. Nemá len 1 správne riešenie a jediný správny výsledok 😉