Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dobrý deň,

vaše foto nebudú v odpovedi zahrnuté kvôli obmedzeniam webovej domény.

Upravím Vaše tvrdenie, že implantáty majú najvyššie miesto v strede. Vy ste to mysleli správne, ak ste hovorili o horizontálnom rozmere, pretože dnes vyrábané implantáty všetkých značiek majú najvyšší bod v strede.

Čo sa týka vertikálneho rozmeru tak okrúhle implantáty "v stoji" majú najvyšší bod mierne pod stredom ( čím menej viskózny gél a elastickejší obal tým nižšie sa najvyšší bod premieta - ovplyvňuje to aj samotná veľkosť implantátu ).

Iná situácia je pri anatomickom implantáte. Najvyšší bod vo vertikálnom rozmere "v stoji" sa nachádza omnoho nižšie, čo s obľubou využívame u ochabnutých prsníkov.

Voľba optimálneho implantátu závisí od vašich očakávaní, od stavby tela, prsníkov a zohľadnia sa vlastnosti implantátu konkrétnej značky a skúseností chirurga. Stav vieme upraviť aj konkrétnou operačnou technikou.

Poloha dvorcov vo Vašm prípade j naozaj viac na stranách. Posun polohy dvorcov sa dá uskutočniť modeláciou- rezom okolo dvorcov ale nemyslím si, že terajší stav je potrebné iešiť rezom okolo dvorca. Podľa môjho názoru s prístupu z inframammárnej ryhy, by sa stav dal výrazne zlepšiť.

Odporúčam navštíviť viacero chirurgov osobne a vypočuť si viacero názorov na riešenie.

Konkrétnu veľkosť a uloženie Vám nepoviem, pretože by to bolo z mojej strany neprofesionálne.

Okrem toho s myslím, že iný chirurg, ak by navrhol iný prístup, uloženie a rozmer/značku/veľkosť implantátov, tak jeho rozhodnutie, by tiež bolo správne tak ako moje.

Dôležité bude to, kto sa viac priblížil porozumeniu Vašich očakávaní a premietne to do Vašej spokojnosti aj po operácii.

Estetika nie je matematika. Nemá len 1 správne riešenie a jediný správny výsledok 😉