Je normálne, keď sa mi v ľahu jeden implantát akoby posúval do boku?

Zodpovedané
7. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som 6 mesiacov po operácii.

Je normálne, keď sa mi v ľahu jeden implantát akoby posúval do boku?

Začalo to len pár týždňov dozadu. Doteraz bolo všetko v poriadku.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

príčin môže byť viacero. Zmena hmotnosti, úraz, preťaženie napríklad skorým spaním na bruchu...

Záleží aký máte implantát, či sa prihojil a ako prebiehal skorý pooperačný čas.

Kontaktujte svojho chirurga.

Podľa foto nemyslím, že sa jedná nejaký závažný problém.