Je normálne pichanie v oboch prsníkoch 5 mesiacov po mastopexii?

Zodpovedané
22. feb 2024

Dobrý deň,

som 5 mesiacov po mastopexii a začalo ma občas pichať v oboch prsníkoch, a to najma v oblasti bradaviek.

Je to normálne, alebo by som mala zájsť na sono?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto čase to býva prejav "ožívania " nervových zakončení.

Ak sa prsia nijako nezmenili, nemáte z bradaviek výtok, nemáte červené zafarbenie kože, vnútri nevznikli nové hrčky a podobne, myslím, že je to v poriadku a sono prsníkov nie je nevyhnutné.