Je normálny rozdiel v prsníkoch po kapsulárnej kontraktúre?

Zodpovedané
20. apr 2019

Dobrý deň,

pred 7 rokmi som si nechala zväčšiť prsia. Zistila som, že na jednom prsníku mám kapsulárnu kontraktúru. Dva mesiace dozadu mi implantát prečistili a vložili naspät ten istý.

Trápi ma, že teraz po operácii je vidieť rozdiel vo veľkosti a aj bradavky sú každá iná. Viem, že sa musí ten imlantát usadiť.

Je to normálne, že je tam až taký rozdiel?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

dva mesiace od operácie je rozdiel normálny, a to najmä preto, že sa riešil len jeden prsník a tiež preto, že problém s kapsulárnou kontraktúrou bol len na jednej strane.

Je možné, že sa stav upraví a nebude Vám prekážať približne po 12 mesiacoch od operácie. Chce to čas.