Je odstránenie tuku technikou Water-Jet osem mesiacov po pôrode priskoro?

Zodpovedané
3. júl 2019

Dobrý deň,

po ôsmich mesiacoch od pôrodu si dám urobiť prsia. Okrem toho by som chcela v páse aj odstránenie tuku technikou Water-Jet. Rana po cisárskom je v pohode, všetko bez problémov.

Je to priskoro na operáciu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

záleží od toho ako sa pri osobnej konzultácii vyjadrí chirurg ktorý Vás bude operovať.

Vo všeobecnej rovine je to dostatočný čas, ale prsia zvyčajne potrebujú 6 mesiacov od skončenia kojenia, aby bola ich velkosť a tvar už ustálené.