Je šanca, že augmentáciou dosiahnem veľkosť F?

Zodpovedané
11. máj 2023

Dobrý deň,

páči sa mi Vaša práca, mám záujem o zväčšenie prsníkov.

Posielam foto môjho základu plus foto pacientky od Vás. Taký výsledok si predstavujem, teda výslednú veľkosť F. Chcem Mentor okrúhle.

Odporúčate mi 475 až 500?

Miery mám 77 cm pod prsiami a 86 cm cez prsia. Vážim 55 kg a meriam 170 cm.

Ďakujem

PS: Fotky posielam v druhej otázke. Prosím nezverejňovať

Dobrý deň,

bohužiaľ, musím Vás sklamať. Na použitie okrúhlych implantátov máte polohu dvorcov trochu nižšie ako ideálne, a preto hrozí, že po operácii budete mať nízko hľadiace bradavky.

Druhý problém môže byť že máte základ a rozmery hrudníka, ktoré neumožnia vloženie tak veľkého implantátu, aby to vyzeralo esteticky.

Mám aj dobrú správu.
Foto môžu a často aj klamú a v skutočnosti stav vyzerá úplne inak. Čo môže aj vo Vašom prípade znamenať, že sa bude dať dosiahnuť Vami vytúžený výsledok takými alebo podobnými implantátmi.

Bez osobnej konzultácie to však nepôjde. Urobte si výber viacerých chirurgov a absolvujte viacero konzultácii. Môže byť, že sa stretnete s rôznymi názormi na riešenie.