Je teraz zľava na operáciu nosa?

Zodpovedané
1. jan 2021

Dobrý deň,

uvažujem nad operáciou nosa. Mám orlí nos.

Je teraz nejaká zľava na operáciu nosa?

Ďakujem

Dobrý deň.

myslíte všeobecnú zľavu na operáciu kvôli COVID-19?
Neviem o takej klinike, ale pravdu povediac to ani nesledujem.

Otázka zliav pri estetických operáciách je trošku záludná.

Cena za operáciu zohľadňuje mnoho položiek ( lieky, použitý jednorázový materiál ako šitie, rúškovanie, dezinfekcie a mnoho iného jednorázového materiálu, opakovane používaný materiál- desiatky chirurgických nástrojov, náklady na jeho čistenie a sterilizáciu, splácanie a nákup prístrojov, nájom alebo splácanie priestorov, anesteziologické stroje, plyny, práca personálu lekárov, asistentov, anesteziológov, inštrumentáriek, obiehajúcich sestier, lôžkových a ambulantných sestier, školenia a vzdelávanie personálu, licencie, software, energie a mnoho iného )

Otázka stojí, na ktorej položke by ste chceli aby sa ušetrilo aby ostal priestor na zľavu.
Lebo niekde sa musí ubrať a ľudia zadarmo pracovať nebudú.

Niekedy pri operáciách s implantátmi ich poskytne výrobca/distribútor zdarma, ako marketingový nástroj pri nejakej akcii.

Inokedy lekár/klinika potrebuje pri nedostatku klientov potrebuje získať zručnosti, napríklad začínajúci relatívne neznámy lekár.

Samozrejme, neznamená to, že začínajúci lekár alebo nová klinika musí mať horšie výsledky ako renomovaná klinika/lekár.

Nie vždy sa dá orientovať cenou, ani vysoká cena neznamená záruku najvyššej kvality.

Preto absolvujte viacero konzultácií u rôznych lekárov a nájdete toho, komu budete dôverovať najviac.

Radšej absolvovať 10 konzultácií a 1 operáciu ako 1 konzultáciu a 10 operácií.