Je to bežný jav, keď sa po augmentácii v okolí implantátu vytvorí mäkká hrčka?

Zodpovedané
21. okt 2022

Dobrý deň,

absolvovala som augmentáciu a v okolí implantátu sa mi vytvorila mäkká hrčka. Bola som na sone, nič mi ku tomu nepovedali. Na kontrole mi chirurg odporučil ísť znova na sono, lebo som nemala popis implantátu. Objednali ma na sono, ale až na 1.12. Veľmi sa bojím, čo to môže byť.

Mohlo by to byť spojené s "double bubble" efektom, ktorý sa u mňa objavil po operácii?

Ďakujem

Dobrý deň,

mám príliš málo informácií a neviem aký bol stav pred operáciou, ani ako prebiehala operácia, akou technikou, ako dlho ste od operácie, kedy sa hrčka vytvorila, či sa mení a nemám foto aby som Vám odpovedal zodpovednejšie.

Môže to byť mnoho vecí aj relatívne normálnych.

DB efekt je tiež riešiteľný, odpoviem viac v nasledujúcej otázke ku DB.

Ak ste nedostali termín na sono prsníkov skôr v jednom zariadení, skúste osloviť iné.
Niektoré strediská majú termín pre samoplatcov skôr ako cez zdravotné poisťovne.