Je v poriadku opuch pod okom po aplikácii kyseliny hyalurónovej?

Zodpovedané
9. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Som druhý deň po aplikácii KH ako výplňového materiálu do kruhov pod očami a pod jedným okom sa mi vytvoril dosť viditeľný vačok/opuch. Kruh tam stále vidno a okrem toho tam mám opuch len na jednej strane.

Je opuch normálny?

Aplikácia prebiehala kanylou a materiálom určeným na výplň kruhov.

Ďakujem

Dobrý deň,

opuch tak skoro po zákroku je normálny, väčšinou býva obojstranný, máte aj modrinu?
Aplikácia kanylou alebo ihlou závisí od skúsenosti a praxe lekára.

Najlepšie je opýtať sa priamo jeho na stav a priebeh.

Záleží, či korigoval aj asymetriu, či bola modrina pri aplikácii, aký bol stav pred atď.. Mam malo informácií na to aby som vedel lepšie poradiť.

No najkompetentnejší je vždy lekár, ktorý KH u Vás aplikoval.