Je v poriadku priehlbina pod bradavkou 6 týždňov po operácii?

Zodpovedané
13. jún 2023

Dobrý deň,

po úprave a vklade, ktorý bol robený už dávnejšie, bola teraz robená už len úprava. Hneď od začiatku mi ostala priehlbina pod bradavkou. Som 6 týždňov po operácii, no tá priehlbina je tam stále.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

PS: Fotky prikladám v druhej otázke, prosím nezverejňovať

Dobrý deň,

na fotke, ktorú ste poslali a nemôžeme ju zverejniť sa zdá, že pod dvorcom "ťahá" podkožie vnútorný steh alebo je nadmerný opuch v okolí.

Ste ešte len 6 týždňov od operácie. Do 6 mesiacov sa stav upraví alebo výrazne zlepší. No neviem predpovedať na základe len tejto 1 foto aký bude ďalší vývoj.

Odporúčal by som kontaktovať chirurga, ktorý Vás operoval.

Chirurgický zákrok v takomto prípade odporúčam až s odstupom niekoľkých mesiacov, často aj 12.