Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Dobrý deň,

Vaša otázka je komplexná a pokúsim sa odpovedať v tomto duchu.

Ako píšete, ak spokojnosť s prsiami, ich tvarom, harmóniou so zvyškom postavy je narušená, je naozaj málo spôsobov okrem chirurgického riešenia, ako stav napraviť.

Pri modelácii je potrebné vykonať zásah aj v okolí dvorcov. Snažíme sa nezasiahnuť mliekovody ale 100% záruka bezproblémového kojenia nie je možná ani v prípade že by ste žiadnu operáciu nepodstúpili.

Pri vložení silikónových implantátov je situácia jednoduchšia. Vloženie implantátov prebieha mimo prsnej žľazy a umiestnenie je vo väčšine prípadov "pod/za" prsným svalom.

Pri oboch operáciách a aj ak by sa uskutočnili naraz, je potrebné počítať s 6 týždňovým obdobím, počas ktorého by ste dieťa na ruky nedvíhali. Od operácie sa odporúča neplánovať tehotenstvo 1 rok. Mnoho žien Vám potvrdí, že tehotenstvo ani kojenie s implantátmi nebolo komplikovanejšie ako bez nich. A esteticky často vyzerajú ešte prirodzenejšie ako pred tehotenstvom.

Odporúčam Vám absolvovať konzultáciu, aj u viacerých chirurgov, aby ste sa dozvedeli aké možnosti a postupy by Vám odporúčali. Dopredu upozorňujem, aby ste neboli zmätená, že Vám rôzni chirurgovia odporučia rozdielne postupy. Je to vplyv skúseností a odhadnutia psychologického aspektu Vašich očakávaní. Nik Vás nemôže donútiť ku nechcenému 🙂

Estetika nie je matematika- má viacero dobrých riešení aj výsledkov.

Často 60 minút u plastického chiruga Vám dá viac informácií ako 7 dní na internete 😉