Koľko kože sa berie zo základu, ak mám ptózu 8 cm a prsný sval 13 cm?

Zodpovedané
14. sep 2021

Dobrý deň,

idem na úpravu prsníkov a zároveň aj vklad mentor xtra pod sval.

Koľko kože (v ml) sa berie zo základu, ak mám veľkú ptózu 8 cm a prsný sval veľký 13 cm?

Ďakujem

Dobrý deň,

nerozumiem aký zmysel by mohlo mať pre Vás vedieť takúto informáciu.

Pre Vás je dôležité:

  • či máte asymetriu,
  • aký rozsah bude finálnych jaziev,
  • poloha implantátov,
  • požiadavka na prirodzenejší alebo umelejší výsledok.

Meranie a odhadnute objemu a hmotnosti je na chirurgovi pri operácii, aby dosiahol Vašu predstavu.

Modelácia spolu s implantátmi má značnú variabilitu, lebo je mnoho faktorov ktoré sa podieľajú na výsledku a dokonca niektoré z nich vy ani lekár neovplyvníte.

Táto debata by mala byť súčasťou osobnej konzultácie pred operáciou tak, aby ste nadobudli dôveru ku chirurgovi, ktorému sa zveríte do rúk. Nemali by ste ho "kontrolovať", koľko kože odoberie alebo kam vloží implantát.

Lekár je ten, čo to má vedieť a vy sa budete tešiť na výsledok.