Koľko stojí abdominoplastika?

Zodpovedané
23. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať ohľadom abdominoplastiky.

Koľko stojí tento zákrok?

Dá sa urobiť len krátky rez medzi panvovymi kosťami?

Ďakujem

Dobrý deň.

Abdominoplastika je zákrok pri ktorom sa vo vhodnom prípade odstráni nadbytočná koža-kožný previs medzi pupkom a línou "bikiny". Čím väčší je prebytok kože, tým dlhšia jazva je potrebná aby okraje jazvy neboli "zhrčené". Ak ale kožný previs/nadbytok nie je dosatočne veľký, tak abdominoplastika ani nie je možná.

Vec uskutočniteľnosti operácie so želaným výsledkom a umiestnenie, dĺžka jazvy je predmetom osobnej konzultácie s plastickým chirurgom.

Ceny majú všetci plastický chirurgovia uvedené na svojich www stránkach. U nás je abdominoplastika aktuálne 2490eur vrátane všetkých nákladov na operáciu, anetéziu, pobyt na lôžku, lieky atď...