Mám ťažké dýchanie 2 týždne po septorhinoplastike. Aký je Váš názor?

Zodpovedané
8. dec 2019

Dobrý deň,

pred 2 týždňami som bol na septorhinoplastike kvôli zlému dýchaniu a teraz sa mi to zdá rovnaké. Mám ešte podporné dlážky z vnútra, ale aj tak mám obavy.

Aký je Váš názor?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

2 týždne je ešte stále krátky čas, najmä ak vám robili aj prepážku a stále máte v nose dlažky.

Hodnotenie výsledku zväčša nemá význam do 2 - 3 mesiacov od operácie, podľa rozsahu výkonu a priebehu nezriedka aj dlhšie časové obdobie od operácie.

Na pravidelných kontrolách u svojho chirurga sa informujte podrobne. Iste sa dozviete najviac od chirurga, ktorý sám vykonával zákrok a ktorého ste si s dôverou vybrali.