Mám záujem o vyplnenie prepadnutých tvárových častí vlastným tukom. Ako dlho vydrží efekt po úprave?

Zodpovedané
28. nov 2020

Dobrý deň,

mám záujem o vyplnenie prepadnutých tvárových častí vlastným tukom. Konkrétne oblasť pod očami, lícnych kosti a ak by bolo možné, tak aj pier.

Aké sú reakcie klientiek na tento typ korekcii?

Ako dlho vydrží efekt po úprave?

Aké sú prípadné riziká?

Ďakujem

Dobrý deň,

aplikácia objemu presunutím vlastného tuku je závislá od mnohých faktorov.
Vitalita tkanív aj presúvaného tuku, technika aplikácie, množstvo aplikovaného tuku.

Efekt by mal byť finálny asi po 3 - 6 mesiacoch. Je ale závisí od chudnutia a priberania, tukové bunky tieto trendy samozrejme nasledujú.

Riziká sú pri správnej technike minimálne. Dočasne sú to vždy modriny a opuchy, viac menej asymetrické. Vo finálnom výsledku je výrazná asymetria možná, ale zriedkavá.