Môžem ísť na úpravu pŕs, keď užívam antidepresíva?

Zodpovedané
2. okt 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či môžem absolvovať vklad implantátu + úpravu, ak používam antidepresíva (Elicia) a liek Rupafin.

Nebude ma po narkóze viac svrbieť pokožka?

Všetky vyšetrenia mám v poriadku, príčina svrbenia nebola zistená.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

myslím že samotné svrbenie a užívanie liekov nie je kontraindikácia ak je liečba dlhodobo nastavená a nemení sa. Dôležitý je aj názor Vášho lekára, či Vám operáciu odporúča.

No rozhodnutie je aj na plastickom chirurgovi, ktorého si vyberiete.