Na ktorej klinike odporúčate podstúpiť zväčšenie prsníkov?

Zodpovedané
24. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš odborný názor ohľadom kliník v Bratislave.

Na ktorej klinike v Bratislave odporúčate podstúpiť zväčšnie prsníkov?

Ďakujem

Dobrý deň,

vzhľadom na to, že aj ja som plastický chirurg poskytujúci služby aj zväčšenia prsníkov, môj názor by nebol ani zďaleka odborný a objektívny.

Mám osobný názor na šikovných plastických chirurgov a chirurgičky a nielen v Bratislave ale na celom Slovensku.

Rozhodnutie by malo byť Vašou slobodnou voľbou na základe starostlivého výberu. Rozhodne odporúčam absolvovať viacero konzultácií u rôznych chirurgov. Získate viac informácií a rôznych pohľadov.

Estetika nie je matematika, nemá len jediný správny postup a správny výsledok.

Pri zlom výbere kaderníčky riskujete niekoľko mesiacov nespokojnosti s účesom a dĺžkou ofiny 🙈

Aj zväčšenie prsníkov je operácia a myslím, že je to rozhodnutie svojim spôsobom na celý život.