Po akej dlhej dobe od prekonania pohlavnej choroby môžem podstúpiť augmentáciu?

Zodpovedané
31. okt 2023

Dobrý deň,

rada by som sa poradila.

Po akej dlhej dobe od prekonania pohlavnej choroby môžem podstúpiť augmentáciu?

Má to nejaký vplyv?

Treba o tom informovať kliniku?

Ďakujem

Dobrý deň,

záleží akej choroby.

Pri AIDS nie je vhodná operácia.

Ale zrejme máte mysli vyliečenú, čiže vyliečiteľnú chorobu. Záleží od toho, či ešte máte nejaké ťažkosti, či ohrozuje celkovú anestéziu, či máte ovplyvnené hojenie.

V prvom rade je potrebné mať vyjadrenie od lekára, kde sa sa liečili na chorobu, v akom štádiu liečby ste a s akými následkami a obmedzeniami.

Pred operáciou absolvujete konzultáciu a aj predoperačné vyšetrenia. Pri oboch je potrebné uviesť všetky ochorenia, ktoré by mohli mať vplyv na bezpečnosť Vašu aj personálu, čiže aj toto.