Po dojčení mám jeden prsník menší, druhý väčší. Sú pre mňa vhodné implantáty?

Zodpovedané
17. okt 2023

Dobrý deň,

po dojčení mi prsia zostali v hroznom stave. Jeden prsník je oveľa menší ako druhý. Aj podprsenku musím vypchať, nakoľko je to dosť viditeľné.

Odporúčate implantáty?

Ako sa pohybujú ich ceny?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade asymetrie po dojčení je skoro sté, že budete potrebovať aj modeláciu. A ak budú prsia malé, tak aj implantáty.

Je viacero možností a spôsobov ako sa dostať k želanému výsledku, ale za cenu kompromisov.
Každý lekár môže mať svoj postup, ktorý mu funnguje v jeho rukách lepšie.

Preto sa po konzultáciach u rôznych chirurgov nečudujte, že každý navrhuje iný a dokonca aj opačný postup. Je to normálne a bežné.

V závislosti od zvoleného postupu sa ceny môžu pohybovať od 3000 do 7000 EUR podľa kliniky, spôsobu operácie...