Po úprave sú prsia asymetrické. Upraví sa to?

Zodpovedané
13. jún 2019

Dobrý deň,

som 8 týždňov po operácii pŕs - úprava a vklad. Prsia mi stále tvrdnú, ťahajú a sú asymetrické. Tvarom, veľkosťou a aj uložením sú rôzne.

Dorovná sa to ešte?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

neviem posúdiť o akej výraznej asymetrii hovoríme. Kombinácia týchto dvoch operácií je veľkom percente nepredvídateľná, čo sa týka dokonale symetrického výsledku, na ktorý vplýva veľké množstvo faktorov.

Je potrebné to priebežne konzultovať s Vašim operatérom a postupovať v zmysle odporúčaní, aby ste dosiahli stav, ktorý bol pri konzultácii predpokladaný.

Z mojich skúseností sa finálny výsledok začína črtať po 3 mesiacoch od operácie.