Som 6. deň po operácii zväčšenia pŕs implantátmi a prsia mi tvrdnú. Je to normálne?

Zodpovedané
30. okt 2020

Dobrý deň,

som 6. deň po operácii zväčšenia pŕs implantátmi a stále mi tvrdnú. Sú celkom dosť opuchnuté.

Je to normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to relatívne normálny stav. Ale na otázky ohľadom pooperačného priebehu musíte vždy kontaktovať priamo chirurga alebo kliniku, kde ste boli operovaná.

Len oni vedia ako prebiehal zákrok a či je daný priebeh vo Vašom prípade normálny, alebo vyžaduje aj osobnú skoršiu kontrolu ako máte plánovanú.