Som vhodná kandidátka na operáciu horných očných viečok?

Zodpovedané
25. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som podstúpiť operáciu viečok.

Som vhodná kandidátka na operáciu horných očných viečok?

Ďakujem

Dobrý deň,

oči podľa foto máte pekné, koža "nesedí" a "neťaží" na riasach.

Viem, že foto niekedy klame a reflexne máme oči viac otvorené, "nastražený" výraz.
Ale ak je toto uvoľnený stav, operácia sa javí ako zbytočné riziko a jazva navyše.

Teoreticky sa dá "odstrániť" trošku kože každému, ale pokiaľ nemáte výraznú asymetriu, "A" deformitu vo vnútornom kútiku, poklesnuté obočie, tak operácia je zbytočné riziko.