Sú implantáty Nagor Impleo prirodzenejšie?

Zodpovedané
22. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať na implantáty Nagor Impleo. Počula som, že tento typ implantátu vyzerá prirodzenejšie ako klasické gule.

Prelieva sa tento typ implantátu ako do kvapky?

Ešte som si všimla, že niektoré silikóny nadskakujú (trasú sa) ako prirodzené prsia a naopak. Niektoré prsia sa vôbec nehýbu.

Čím to je?

Je to veľkosťou?

Čím väčší implantát, tak tým viac nadskakujú?

Ďakujem

Dobrý deň.

Nagor Impleo je typ okrúhlych implantátov s mäkšou konzistenciou, tekutejším gélom a elastickejším obalom. V princípe je stále menej prirodzený ako anatomický implantát v polohe v stoji. Najmä v časti horného pólu, mieste prechodu implantátu na hrudník. Anatomické implantáty sú v tomto mieste užšie.

Musím poznamenať, na čo sa často zabúda, že v polohe ležmo, je okrúhly implantát prirodzenejší ako anatomický. Vlastný prsník bez implantátov má prirodzene kvapkovitý tvar len v stoji. Čiže pri anatomickom implantáte ležmo dochádza k neprirodzenému prebytku objemu v dolnom póle. To ale takmer nikomu neprekáža.

Tiež je dôležité si uvedomiť, že za prirodzenosť výsledku po operácii nezodpovedá len výber implantátu. Nemenej dôležitá je veľkosť, typ prsníka a hrudného koša, kože a množstvo tuku a prsnej žľazy. Samozrejme aj samotná operačná technika a umiestnenie implantátov.

Odpoveď na otázku, či nadskakujú prsia viac, ak sú väčšie? Áno aj!
Aj pre veľkosť, ale aj pre umiestnenie implantátov, stav kože pred operáciou, typu povrchu implantátov. Za väčšou prirodzenosťou sa skrýva ale aj riziko skoršej ptózy "ochabnutia" prsníkov s postupujúcim časom.

Na záver. Implantáty Nagor impleo pri želaní pacientky o efekt okrúhlych implantátov používam častejšie ako iných značiek. Podobne sa chovajú aj implantáty Motiva ergonomix, tie majú svoje výhody aj nevýhody. Vždy záleží o špecifického stavu a očakávaní ženy.

Tých variant je mnoho a najlepšie je vždy pri osobnej konzultácii vidieť implantáty osobne a nechať si lekárom vysvetliť výhody a nevýhody jednotlivých značiek a tvarov konkrétne.

To čo sa hodí jednej, na druhej vyzerá smiešne a zároveň to čo jedna považuje za dokonalý výsledok, druhá by nechcela v žiadnom prípade.

Preto galérie prd a po často nezohľadňujú túto individuálnu variabilitu. Nič nenahradí osobnú konzultáciu.