Sú normálne mierne opuchy a kruhy pod očami po aplikácii kyseliny hyalurónovej do vrások hnevu?

Zodpovedané
15. apr 2024

Dobrý deň,

mám pichnutú kyselinu hyalurónovú do vrások hnevu. Som 2 dni po zákroku a mám mierne opuchy. Dnes ráno mi pripuchli trošku kruhy pod očami.

Je to normálne?

Ďakujem

Dobrý deň,

opuchy bývajú normálne po akomkoľvek zásahu. Nemali by byť výrazne asymetrické a ani sa zväčšovať.

Ak nemáte iné ťažkosti, stačí pár dní počkať a malo by sa to upraviť samo.

Ak sa Vám stav nezdá, navštívte lekára, ktorý Vám zákrok robil.