V akom časovom odstupe od augmentácie pŕs sa môže ísť na vybratie implantátu?

Zodpovedané
25. máj 2023

Dobrý deň,

som mesiac po augmentácii pŕs a všetko je v poriadku. Neviem si zvyknúť na cudzie teleso v tele i napriek tomu, že operáciu som chcela.

Po akom čase od vloženia implantátu do pŕs je bezpečné jeho vybratie?

Je potrebná pri vybratí aj modelácia pŕs, ak by som na vybratie mohla ísť až po 12. mesiacich?

Aká je rekonvalescencia a bolesť po vybratí implantátu?

Ďakujem

Dobrý deň,

odstránenie implantátov je možné v podstate kedykoľvek. Ťažkosti a pocity, ktoré máte, môžu byť dočasné a väčšinou po 3 - 6 mesiacoch vymiznú a s implantátmi sa zžijete.

Zotavenie je v podstate okamžité, nedá sa bolestivosťou porovnávať s prvým vkladaním.
Ale operačné rany potrebujú fyzické šetrenie aspoň 3 týždne, aby sa rana neotvorila.

Skúste nerobiť unáhlené rozhodnutie a pár týždňov počkať. Ak Vás stav neopustí, operácia sa dá vykonať kedykoľvek.