Vadí mi ovisnutá koža. Pomôže mi abdominoplastika?

Zodpovedané
13. mar 2024

Dobrý deň,

mám 40 rokov a mám celkom plné pekné tvary postavy. Vadí mi však prevísajúca koža. Z pupku mi vyteká tekutina, ktorá zapácha. Mám problém si niekho nájsť, lebo sa za to hambím. Som z toho psychicky zdeptaná.

Dá sa mi pomôcť?

Preplatí mi poisťovňa abdominoplastiku brucha?

Ako zistím, či som vhodný kandidát na zákrok?

Ďakujem

Dobrý deň,

vytekanie tekutiny je nie normálny stav. Je potrebné ísť na vyšetrenie cez svojho obvodného lekára. Môže sa jednať o chronický zápalový proces, fistulu..

Abdominoplastiku zrejme robia aj štátne kliniky plastickej chirurgie. Skúste sa informovať ako sa postupuje aj vzhľadom na podmienky Vašej zdravotnej poisťovne.