Vykonávate aj orbitálnu dekompresiu spolu s chirurgickou úpravou viečok pre krajší a prirodzenejší tvar očí?

Zodpovedané
19. feb 2024

Dobrý deň,

rada by som sa informovala.

Vykonávate aj orbitálnu dekompresiu spolu s chirurgickou úpravou viečok pre krajší a prirodzenejší tvar očí?

Ak nie, máte informácie o očnom chirurgovi, ktorý by takúto operáciu uskutočnil len pre kozmetické účely tu na Slovensku alebo v Čechách?

Zdedila som nepekný tvár vypúlených očí a našla som viacero zahraničných lekárov, ktorí takéto operácie praktikujú, ale hľadám niečo dostupnejšie.

Viete aj o inej technike, ktorá upravuje takýto tvar očí?

Ďakujem

Dobrý deň,

s týmto typom operácií nemám skúsenosti a ani nepoznám zariadenie, kde by to vykonávali.