Dokáže vyšetrenie prostredníctvom prístroju Diers odhaliť začínajúcu skoliózu chrbtice?

Zodpovedané
11. apr 2024

Dobrý deň,

chcem sa informovať.

Dokáže vyšetrenie prostredníctvom prístroju Diers ukázať začínajúcu skoliózu chrbtice?

Vieme potom aj zopakovať vyšetrenie, keď budeme chcieť preveriť možné zlepšenie?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade je vyšetrenie Diers pre Vás ideálne, nakoľko je možné ho opakovať. Tento prístroj sníma povrch Vášho tela, čiže je pre Vás maximálne bezpečný.

Ak máte podozrenie na skoliotické držanie tela, po vyšetrení Vám s veľkou pravdepodobnosťou bude odporučená intervencia fyzioterapeuta. Po zlepšení stavu môžete vyšetrenie na Dierse zopakovať.

Prajem Vám pekný deň!
Mgr.Radka Komárová
web: www.orthospine.sk