Aký problém znamená bodavá bolesť v prsníku?

Zodpovedané
7. jún 2019

Dobrý deň,

som rok po druhom pôrode, nedojčím a občas mávam bodavú bolesť v ľavom prsníku.
Mala som to aj po prvom pôrode a potom to prestalo. A teraz po štyroch rokoch sa to objavilo znova.

O aký problém sa môže jednať?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

príčina môže byť rôzna a bez lekárskeho vyšetrenia sa to nedá určiť. Častou príčinou týchto bolestí u žien po pôrode je v chrbtici - nosenie deti a jednostranný pohyb.

Avšak bez vyšetrenia sa to jednoznačne nedá povedať. Navštívte lékara.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com