Gynoflor a svrbenie na konci tretieho trimestra. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
15. apr 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. V 36. týždni mi bol vypísaný Gynoflor. Po 6 tabletke som začala cítiť veľké svrbenie od klitorisu až po pošvu. Pri umývaní som si nahmatala vo vstupe do pošvy vyrážky.

Mohla som dostať alergiu?

Ako mám ďalej pokračovať?

Gynoflor som vysadila, ale svrbenie pokračuje. Bola som s tým u gynekológa, ale ten nemal dnes najlepšiu náladu a nič mi na to nedal.

Ďakujem;

Dobrý deň,

je treba zistiť príčinu. To bez vyšetrenia nieje možné. Bol by vhodný výter z pošvy.
Navštívte znova lekára a vyžadujte vyšetrenie.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com