Je lepšia pôrodnica v Topoľčanoch alebo v Leviciach?

Zodpovedané
5. okt 2019

Dobrý deň,

som v 36. týždni a pred šiestimi rokmi som mala sekciu v Topoľčanoch. Teraz ma čaká ďalšia. Bábo mi bolo donesené až 24 hodinách. Rozprávala som sa s hlavnou sestrou a nestretla som sa s ústretovosťou ohľadom prikladania bábätka na jiske.

Už som bola dvakrát na poradni v Topoľčanoch, kde mi urobili odbery.

Na druhej strane stále zvažujem pôrodnicu v Leviciach. Je bližšie k môjmu bydlisku a vraj tam prikladajú bábo hodinu po sekcii.

Mám rodiť v Topoľčanoch, kde už mám všetko rozbehnuté, alebo zmeniť pôrodnicu a rodiť v Leviciach?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

záleží čisto na Vás. Ak máte lepší pocit z nemocnice v Leviciach, pokojne môžete začať chodiť tam.

Existujú aj prehliadky pôrodnice, treba sa informovať v danej nemocnici. A na základe toho sa môžete lepšie rozhodnúť.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com