Prečo mám krvácanie po stolici v 8. týždni?

Zodpovedané
20. júl 2020

Dobrý deň,

som v 8. týždni a od začiatku tehotenstva jemme špiním a hnedo. Bábo je v poriadku. Bola som na pohotovosti a aj u svojho lekára. Najbližší termín mám budúci týždeň.

Po veľkej potrebe vždy z pošvy utriem krv, potom nič do ďalšieho dňa, teda do ďalšej stolice.

O aký problém ide?

Z čoho to môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

na začiatku tehotenstva je pošva vplyvom hormónov veľmi prekrvená. Vtedy je celkom časté špinenie alebo slabé krvácanie.

Ak by ste krvácala viac, alebo by sa pridali bolesti, tak navštívte lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com