Problémy po kyretáži. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
2. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Bola som na pohotovosti, mala som krv v moči. Aj zospodu som krvácala. I napriek tomu ma poslali domov a nedali mi žiadne lieky.

Absolvovala som kyretáž a po štyroch dňoch nastali problémy. Zle ma vyčistili a dali mi injekciu.

Čo mi odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

počkajte krvácanie po kyretáži môže trvať aj viac ako týždeň.

Injekcia by mala pomôcť stiahnutiu maternice a jej vyčistenie. Podporiť to môžete aj pitím čaju z alchemilky.

Prajem Vám pekný deň,
Hana Kolmanová
Pôrodná asistenka
www.navstevapoporode.sk
por.as.hanka@gmail.com