Mám dať júlovemu dieťaťu odklad školskej dochádzky?

Zodpovedané
15. apr 2019

Dobrý deň,

mám júlové dievča, ktoré je veľmi šikovné.

Dcérka je samostatná, akurát má mierne rečové nedokonalosti. Navštevujeme logopédiu.

Mám jej dať odklad školskej dochádzky?

Ďakujem

Dobrý deň,

toto je vec, o ktorej musíte rozhodnúť vy so svojou rodinou. Dcérku nepoznám, nestretla som sa s ňou, nemôžem posúdiť.

Môžete skúsiť ísť na konzultáciu k psychologičke, na testy školskej zrelosti, poradiť sa v škole, porozprávať sa s dcérkou, dať na intuíciu.

Nič dcérke neutečie, ale ak je pripravená už teraz, tak by mohla ísť.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com