Prečo je naša 10 mesačná dcérka jedovatá?

Zodpovedané
20. máj 2019

Dobrý deň,

naša dcérka bude mať o pár dní 10 mesiacov a od narodenia je zvyknutá zaspávať na rukách. Počas noci sa zobudí aj každých 30 minút. Každú hodinu sa mrví, ale sa aj rozplače. Počas dňa je stále nervózna, za všetko sa jeduje a nevydrží sama.

Prečo je to tak a čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

dcérka je ešte malinká. Deti plačom vyjadrujú nespokojnosť, poprípade potrebu.
U takéhoto bábätka je to bežné a prirodzené.

Niektoré bábätká sú citlivejšie, spia menej, bývajú viac rozrušené, vyžadujú viac pozornosti.

Tým, že rodičia uspokojujú potreby svojho bábätká, budujú si s ním od malička vzťahovú väzbu.
Ak je dcérka nespokojná, skúste pátrať po tom prečo, skúste zistiť čo potrebuje a túto potrebu jej naplniť.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com