Prečo ma pália dlane, keď som smutná?

Zodpovedané
20. jan 2020

Dobrý deň,

cítim pálenie a bolesť na ľavej dlani. A to hlavne vtedy, keď cítim smútok, alebo mi je niečo ľúto. Dosť ma to obťažuje a je to nepríjemné. Studená voda mi pomáha ako na popáleninu.

Je to zvláštne, akoby ma niečo citovo bolelo a zároveň fyzicky. Aj keď sa v celkovo cítim dobre, prežívam celkom šťastné obdobie.

Stretli ste sa s tým už?

Je to normálne, alebo ide o nejakú chorobu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

žiaľ, s takýmto prejavom som sa ešte nestretla.

Môže ísť o telesný prejav smútku, avšak určite by som vám odporúčala konzultovať aj s lekárom a vylúčiť najprv zdravotný problém.

Prajem vám pekné dni!

Martina Wäldl
email: mata.waldl@gmail.com