Aké bylinky sú potrebné na domácu prípravu náparky pred pôrodom?

Zodpovedané
28. mar 2023

Dobrý deň,

chcem sa poradi ohľadom bylinnej náparky.

Aké bylinky je potrebné zakúpiť na prípravu bylinnej náparky, ktorú si chcem pripraviť doma?

Aký pomer tých byliniek na aké množstvo vody je potrebné?

Prvý pôrod som mala veľmi dlhý a bolestivý. Nemohla som sa za 36 hodín otvoriť. Lekárka mi poradila náparku, tak ju chcem vyskúšať.

Ďakujem

Dobrý deň,

najlepší prehľad k náparke nájdete na stránke www.steamy.cz.

Pomer bylín je rovnaký. Je treba dávať pozor, aby ste zvolili správne zloženie bylín vzhľadom na účel použitia.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea