Ako sa pripraviť na pôrod, keď neprebiehajú predpôrodné kurzy počas koronavírusu?

Zodpovedané
21. apr 2020

Dobrý deň,

mám termín pôrodu začiatkom augusta a rada by som sa pomaly pripravila na pôrod.

Ako sa to dá, keď teraz nikde neprebiehajú predpôrodné kurzy?

Chcela by som sa naučiť všetky tie potrebné informácie o pôrode a o čerstvom bábätku. Chcem vedieť, ako počas pôrodu dýchať a ako sa o bábätko potom starať.

Na webe som našla online na výber asi iba jeden kurz v hodnote 100 eur. Zdá sa mi to veľa.

Ďakujem vopred za odpoveď

Dobrý deň,

nájdite si dulu vo vašom okolí a môžte s ňou absolvovať kurz on line.

Zoznam dul nájdete na www.duly.sk

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea