Čo znamená vonkajšia bránka pre špic prsta?

Zodpovedané
11. feb 2021

Dobrý deň,

som druhorodička, momentále v 19. týždni a po jednom kyrete. Včera ma prepustili z nemocnice, kde ma počas hospitalizácie vyšetrili 3 doktori. Všetci povedali, že je všetko v poriadku. Krčok som mala na cervikometrii 39 mm uzavretý. Pýtala som sa, či môžeme mat pohlavný styk a prechádzky. Bolo mi povedané, že môžem. Keď som prišla domov, tak čítala v správe, že vonkajšia bránka pre špic prsta.

Čo to znamená?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto týždni je zatvorený krčok, na štvrť prsta úplne v poriadku. Je to preto, lebo už ste raz rodili.

Robte, ako Vám povedali.

Držím palce

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea