Mám pozitívny tehotenský test a pobolieva ma pod bruchom. Je to normálne?

Zodpovedané
19. mar 2020

Dobrý večer,

robila som si test a vyšiel mi pozitívny. Menzes mi mešká 7 dní a občas mi je cez deň na vracanie.

Pobolieva ma pod bruchom ako pri menzese. Ako keby som ho už mala dostať.

Je to normálne?

U doktorky som ešte nebola, vraj mám prísť na sono koncom mesiaca.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

gratulujem k pozitívnemu testu!

Tie pocity, ktoré popisujete, môžu byť pri začínajúcom tehotenstve normálne. Pocity na zvracanie zase signalizujú, že sa vaše telo vyrovnáva s novou situáciou.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea