Po koľkých dňoch je relavantný tehotenský test?

Zodpovedané
15. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať na možné otehotnenie. Prvý deň začiatku poslednej menštruácie bol 17. marec. Cez plodné obdobie 25 -31 . marec som mala nechránený styk, partner sa do mňa spravil (aj v deň ovulácie).

Skúsila som si urobiť test 1. a 4. apríla. (aj keď zrejme to bolo ešte skoro). Tesne pred menštruáciou, ktorá mala začať 13. apríla som mala styk 8, 9, 10, 11 apríl (kvázi nízka šanca otehotnieť). Menštruácia mi mešká. Včera a dnes 15.4. som si robila test, vidím slabú druhú čiarku.

Je možné, aby k počatiu došlo počas 8, 9, 10, 11 apríl?

Čo ak v prípade 9 apríla som dosiahla orgazmus, partner rovnako, ale nespravil sa do mňa a išlo to von?

V ostatných prípadoch išlo všetko do vnútra 8,10,11.

Je možné mať z 9. apríla kvapôčku lásky či je to takmer nemožné a tehotenstvo je na základe marcových plodných dní?

Pozitívny test od 8,9,10,11 by nebol ešte preukázateľný?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

slabá druhá čiarka by mohla znamenať tehotenstvo. Pravdepodobne z tých plodných dní. Avšak 100% sa nedá nikdy povedať, kedy sa to stalo.

Skúste to týždeň nesledovať a po týždni si urobte test znova, mala by byt už silnejšia. Test je vhodne si urobiť z ranného moču.

Držím palce !!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea