Rozbehne sa mi menštruácia, alebo môžem byť tehotná?

Zodpovedané
11. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Včera som mala dostať menštruáciu. Dostala som ju dnes poobede. Najskôr začalo hnedé špinenie a potom trošku krvi po utretí.

Rozbehne sa mi menštruácia, alebo môžem byť tehotná?

V poslednej dobe mi býva zle.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

niektoré ženy môžu mať v prvých mesiacoch tehotenstva slabé krvácanie v čase menštruácie.
Veľmi ťažko povedať, či ste tehotná, alebo je to menštruácia.

Prichádzajúca menštruácia zvykne mať svoje príznaky (citlivé prsia, bolesti menštruačné, nadúvanie) a takisto začínajúce tehotenstvo (pocity nevoľnosti, malátnosť, únava, citlivé prsia).

Takže je zrejme potrebné pár dni počkať. Tehotenský test môže byť pri krvácaní skreslený.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea