Som v 18. týždni a mám bolesť kože a svalov. O aký problém ide?

Zodpovedané
7. dec 2020

Dobrý deň,

som v 18. týždni a mám bolesť kože a svalov. Som diabetička. Táto bolesť má trápi už pár týždňov a zatiaľ žiaden doktor neprišiel na to, že čo to môže byť.

Aký je Váš názor?

Čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem či úplne presne rozumiem. Ak máte bolesti kože a svalov v oblasti bruška, tak ak lekári na nič neprišli skúste vyhľadať fyzioterapeuta, čo má skúsenosti s tehotnými ženami.

Ak je to bolesť kože a svalov na celom tele, alebo mimo bruška, tak to asi neviem poradiť, ale skúsila by som aromaterapiu na harmonizáciu.

Dopriať si oddych a pokoj.

Držím palce!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea